Rąstiniai namai

 

     ĮI Sevalda stato:

  •    rąstinius namus,
  •    pirtis,
  •    sodo namelius,
  •    ūkinius pastatus,
  •    pavėsines.

  Naudojama sava arba užsakovo
mediena

 

 

Mes garantuojame kokybę,  darbų atlikimą laiku, šiuolaikines technologijas, ekologiškas medžiagas ir geras kainas.


 

Apie rąstinių namų statybą

Rąstinio namo statyba

Rąstinį namą galima pilnai įrengti kaip ir plytinį ar blokinį, su gerais langais ir durimis, ilgaamže stogo danga, modernia apdaila, santechnika, apšildymo įrengimais ir visais privalumais. Rąstinio namo statyba ir priežiūra tik iš pirmo žvilgsnio ir pirmų išgirstų skaičių atrodo labai brangi. Medinio namo statyba nėra brangesnė už mūrinio statybą. Be to – spartesnė statyba, taigi ir darbo sąnaudos sąlyginai mažesnės.

Skaityti daugiau: Apie rąstinių namų statybą

Kuo geri rąstiniai namai?


Medis - seniausia statybinė medžiaga. Todėl visame pasaulyje rąstiniai namai laikomi elitiniais. Tūkstantmečius žmonės adaptavosi gyventi būtent mediniame name, todėl nėra mums labiau pritaikytos ir komfortiškos gyvenimo zonos. Oro drėgnumas medinių rąstų namo viduje išsilaiko savaime optimaliausiu žmogui lygiu be specialių oro drėkinimo ir kondicionavimo įrengimų. Iš seno žinoma, kad medis žmogui suteikia stiprybės, palaiko jo dvasinę pusiausvyrą.

Skaityti daugiau: Kuo geri rąstiniai namai?

2011 Kita veikla. Sevalda, 2019. Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. keisdami savo naršyklės nuostatas.
Joomla