Tik su tinkama avalyne

Vasaros metu nemažai žmonių avi paplūdimio šlepetes. Nors vairuotojų apklausos rodo, jog tai - avalynė, su kuria vairuoti sunkiausia, tačiau, nepaisant to, 25 proc. tų pačių apklaustųjų pripažįsta dažnai vairuojantys avėdami vasarišką avalynę*. Anot specialistų, vairuoti netinkami batai taip pat yra ir aukštakulniai, batai ilgomis nosimis ar batai su platforma.

Skaityti daugiau...

Vairavimas žiemą

Iškritęs pirmasis sniegas ne vienam vairuotojui jau padarė žalos, o žiema dar tik prasideda. Kaip turėtų keistis mūsų vairavimo įpročiai šaltuoju metų laiku? Kaip stabdyti automobilį slidžiame kelyje, o kada jokiu būdu nespausti stabdžių pedalo? Kokio atstumo laikytis tarp automobilių ir kaip vairuoti, kad į mus nestuktelėtų kiti?

Apie tai  pasakoja buvęs lenktynininkas, patyręs įprasto ir ekstremalaus vairavimo instruktorius Vladislovas Subačius.

Skaityti daugiau...

Kaip išvengti streso už vairo

Kiekvienas turi savo blogų dienų. Jeigu kažkas užkerta kelią, nerodo posūkio – galbūt šiandien jie tikrai blogos nuotaikos. Neužsikrėskite ja.

Skaityti daugiau...

Pirmoji kelionė nuosavu automobiliu

Savo pirmai kelionei automobiliu pasirinkite tokį laiką, kai eismas neintensyvus. Šeštadienis po pietų arba sekmadienis iš ryto – tai daug patogesnis laikas, nei įprastą darbo dieną ar sekmadienio vakarą, kai dauguma vairuotojų sugrįžta į miestą iš įvairių savaitgalio kelionių. Jei nusprendėte išvykti anksti ryte, iš vakaro ilgai nenaktinėkite - jūs turite jaustis visiškai pailsėjusi ir žvali.

Skaityti daugiau...

2011 Patarimai. Sevalda, 2019. Siekiant geriau pritaikyti svetainės turinį bei informaciją apie mūsų paslaugas, šioje svetainėje naudojami slapukai (cookies), kuriuos Jūs galite bet kada išjungti. keisdami savo naršyklės nuostatas.
Joomla