Skip puslapio naujienos

Puslapio naujienos

Picture of Stasys Kirdeikis
Kviečiame dalyvauti Kūrybiniame gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“
pagal Stasys Kirdeikis - Ketvirtadienis, 2014 vasario 13, 19:43
 

Jau trečius metus bendrojo ugdymo mokyklų 9-11 klasių ir profesinio mokymo įstaigų mokinių komandos kviečiamos dalyvauti kūrybiniame gamtos mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“. Konkurso, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, gamtos mokslų mokytojų asociacijos (biologijos, chemijos, fizikos), tikslas – skatinti gamtos mokslus mokytis įdomiai ir kūrybiškai: tiriant, eksperimentuojant.

Gamtos mokslų tiriamuosius darbus konkursui galima pateikti iki gegužės 16 d. Konkurso sąlygos ir darbų teikimo tvarka paskelbta internetiniame puslapyje:  www.lmnsc.lt, mokytojų dalykinių asociacijų interneto puslapiuose.

Konkursinį darbą, kuris gali būti atliekamas per gamtos mokslų pamokas, turi parengti ne daugiau kaip 5 mokinių komanda, vadovaujama gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojo ar mokytojų. Nors tiriamojo darbo temą pasirenka patys konkurso dalyviai, darbas turi atitikti bendrųjų ugdymo programų (biologijos, chemijos, fizikos) pasirinktos veiklos sritį, jos dalį ar tematiką. Galima daryti jungtinį kelių dalykų: fizikos, chemijos, biologijos tyrimą, galimi integraciniai ryšiai su geografija, technologijomis.

Konkurso dalyviai skatinami pasinaudoti priemonėmis, gautomis iš ES struktūrinių fondų projekto „Technologijų, menų ir gamtos mokslų infrastruktūra“: moderniais mikroskopais, biologijos preparatais, chemijos reagentais, mini laboratorijomis, kompiuterine įranga ir kt.
Eksperimento eigą ar jos fragmentus reikia nufilmuoti. Darbų vertinimo kriterijai: moksliškumas, kūrybiškumas, pateikimo ir pristatymo kokybė, t.y. vaizdo medžiagos kokybė, esminių tyrimo akcentų iliustravimas, teksto aiškumas, informatyvumas.

Konkurso prizininkai bus apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijos diplomais, organizatorių ir rėmėjų prizais bei kelione į vieną iš moderinių mokslo muziejų užsienyje. Baigiamąjį konkurso renginį numatoma organizuoti 2014 metų birželio viduryje.  

Daugiau informacijos: Almantas Kulbis, tel.  8 (5) 2653472, el. p.: almantas.kulbis@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informacija

 

Skip paskaitos kategorijos

Paskaitos kategorijos


elenosvm

baidarių nuoma, žygeivių slėnis, http://www.zygeiviuslenis.lt/

teleskopai

Atsigainink

______________________
Paremkite Ringys.info

North Luke
Skip Pagrindinis meniuSkip Navigacija
Skip Nuorodos

Nuorodos

Aikos

Lama

emokykla

techno

egzaminų centras

tiksliukas

Skip Facebook'as

Facebook'as